Zdravý žaludek — zdravé tělo

Prezentujeme vaší pozornost na 4 léky, které pomůžou vyléčit nemoci s kyselinou

"Jsme to, co jíme," — řekl známý odborník na výživu Paul Bragg. Můžete s jeho názorem souhlasit a, nebo se hádat, ale je nepravděpodobné, že někdo bude souhlasit s tím, že naše zdraví závisí na potravinách, které konzumujeme.

Bohužel, vzhledem k tempu moderního života, nemůžeme vždy věnovat pozornost kvalitě našich potravin. Musíme také přemýšlet, co se stává s naším tělem, když jíme. Jídlo by mělo být nejen chutné, ale také užitečné.  

Díky tomu podle odborníků jeden ze tří Evropanů trpí onemocněním zažívacího traktu. A nejběžnějším z nich - je Kyselinové poruchy.

Co jsou inhibitory protonové pumpy a co jsou pro ně?

Inhibitory protonové pumpy jsou skupinou léků,které snižují uvolňování kyseliny chlorovodíkové v žaludku.Nejčastěji se používají k léčbě gastroezofageálního refluxního onemocnění.Léky snižují výskyt pálení žáhy a nedovolují poškození dolní části jícnu.

Inhibitory protonové pumpy také zabíjejí mikroorganismus Helicobacter pylori,který způsobuje vřed.Užívání léků této skupiny umožňuje rychle se zbavit příznaků poruchy a stanovit práci gastrointestinálního traktu.

Léky,které snižují kyselost žaludeční šťávy,pomáhají vyrovnat se s dalšími chorobami:

 • Chronická pankreatitida;
 • žaludeční krvácení neznámého původu;
 • Dyspepsie;
 • poškození žaludeční sliznice způsobené použitím nesteroidních protizánětlivých léků;
 • Zollinger-Ellisonův syndrom a další.

Omeprazol

Sortiment online lékáren obsahuje Omeprazol - nejlepší lék,který snižuje kyselost žaludeční šťávy.Lék je účinný proti vředům žaludku a dvanáctníku,pálení žáhy,pankreatitidě a dalším onemocněním.Omeprazol je účinný po dobu jedné hodiny a účinek užívání zůstává po dobu přibližně jednoho dne.

Tento lék má zřídka nežádoucí účinky a nepřispívá k vzniku vážných patologií.Omeprazol je tak bezpečný,že je předepsán i pro děti starší než 5 let.

Jak se vypořádat s vředovým onemocněním trávicího traktu?

V LekarnaOnline nabízíme širokou škálu produktů, které pomáhají vyléčit vředy žaludku a dvanáctníku. Mezi ně patří:

 1. Nexium — nástroj, který snižuje kyselost žaludeční šťávy. V důsledku toho, jakož i účinky na žaludeční sliznice je velmi účinný při léčbě eroze a vředy účinky. Terapie trvá 1 - 2 měsíce.
 2. Prilosec zabraňuje aktivní produkci kyseliny chlorovodíkové, což vede k žaludeční šťávě, není tak agresivní působí na žaludeční stěny. Díky tomu je možné léčit vředy v krátké době. Také velmi účinný lék proti pálení žáhy. Během 14 denní léčební kúry, můžete se zbavit periodické pálení v jícnu.
 3. Zantac — lék, který zabraňuje reprodukci vředu způsobující bakterie. Lék pomáhá při vředových onemocnění žaludku a dvanáctníku. Délka léčby závisí na typu a závažnosti onemocnění.
 4. Prevatsid potýká se všemi druhy kyselinových onemocnění včetně refluxní ezofagitidy, Zollinger-Ellisonov syndromu, žaludečních vředů. Léčba generickým Prevatsidom může trvat 2 až 8 týdnů.

Který ze čtyř navržených léků je třeba koupit?

Vzhledem k tomu, funkcí generického Nexium, generického Zantac a generického Prevatsid v mnoha ohledech jsou podobné, a bylo by lepší, když navštívíte naší stránku vyberete si nejvhodnější lék, podle jejich vlastnosti:

 • Kontraindikace použití léků.
 • Nežádoucí účinky způsobené lékem.
 • Délka léčby.
 • Forma léku.
 • Cena.

Prilosec se liší, jelikož má užší specializaci - boj proti pálení žáhy. Proto doporučujeme, abyste si je koupili ve spojení s jedním z těchto tří léků.

V žádném případě neodkládejte nákup na později. Gastrointestinální infekce přicházejí vždy nečekaně, a vždy je třeba mít po ruce účinný lék.