Náhrady – Záruka vrácení peněz.

Podle evropských právních předpisů týkající se léčiv, nejsme oprávněni poskytovat náhrady volně prodejných léků.

Pokud se však při dodání zboží došlo k poškození nebo zásilka nepřišla vůbec, opětně odešleme Vám objednávku bez nákladů na Vás. V případě, že nejste zase spokojeni, můžete požádat o vrácení peněz.

Obdržíte dodávku do 4 – 12 pracovních dnů ode dne přijetí objednávky a platby. Pokud zásilka nepřijde do 14 pracovních dnů, okamžitě se na nás obraťte e-mailem nebo telefonicky.

Důležité: Ujistěte se prosíme, že jste zadali správnou e-mailovou adresu, abychom mohli Vás informovat o stavu vaší objednávky, platby a potvrzení o doručení.

Záruka stavu objednávky

Zaručujeme, že naši zákazníci mohou spravovat svůj účet a zkontrolovat stav objednávky online v reálném čase. Jsme v kontaktu 7 dní v týdnu, 24 hodin denně prostřednictvím telefonu, živého rozhovoru a služby zpětné vazby. Jsme tady, abychom odpověděli na všechny vaše otázky a zaručili, že obdržíte okamžitou odpověď.

Zrušení objednávky

Vaši objednávku můžete zrušit do 24 hodin od objednávky nebo ještě nebyla odeslána. Použijte službu podpory zpětné vazby, živého rozhovoru nebo telefonu a jeden z našich zástupců vás brzy kontaktuje.

Politika vrácení a vrácení

Ujistěte se, že v objednávkovém formuláři vložte platnou dodací adresu, protože jakákoli chyba může způsobit nedoručení objednaných produktů. Doporučujeme, abyste si před odesláním objednávky dvakrát zkontrolovali poznámky. Pokud jste si všimli, že adresa byla zadána nesprávně, kontaktujte nás co nejdříve, abyste opravili chybu. Pokud neobdržíte svou objednávku z důvodu nesprávné dodací adresy, kterou jste zadali, nebude vám poskytnuta žádná náhrada.

V případě, že nebudete spokojeni s účinkem našeho produktu, poskytneme vám adresu, na kterou můžete zásilku odeslat během 30 dnů. Po obdržení zásilky se spustí procedura vrácení peněz.