Váš život je v nebezpečí každou vteřinu

Vysoký krevní cholesterol v Evropě způsobuje více než 100.000 infarktů ročně

Cholesterol - jedna z nejzákeřnějších nepřátel našeho srdce. Každý den, když jíme oblíbené jídlo, nemáme podezření, že trávíme naše tělo. Škodlivý dopad cholesterolu cítíme, když je téměř nemožné cokoliv opravit. Proto je důležité pečovat o své zdraví teď.

Snížení cholesterolu

Přebytek škodlivého cholesterolu v těle způsobuje tvorbu plaků na stěnách cév (ateroskleróza).Porucha naruší oběh v těle,což může mít vážné následky.Pokud nezačnete léčbu včas,zvyšuje se riziko vzniku ischemické choroby srdeční,infarktu aj mrtvice.

V naší on-line lékárně si můžete koupit spolehlivé léky ke snížení cholesterolu.Vybrali jsme vysoce kvalitní léky,které zachovávají normální stav cév a zabrání vzniku srdečních problémů.

Opravdu cholesterol je škodlivý pro tělo?

Takzvaný špatný cholesterol je vytvářený z tuků v játrech. Je uložen na stěnách cév, což vede k následujícím důsledkům:

 • Zúžení průsvitu cévy a jako výsledek, špatný krevní oběh.
 • Tvorba krevních sraženin, které mohou ucpat tepny.
 • Zvýšená cévní křehkosti.
 • Zvýšené riziko infarktu a mozkové mrtvice.

Jak se vypořádat se špatným cholesterolem?

Nejběžnější způsob ke snížení hladiny cholesterolu - tuhá strava, která vylučuje všechny "zakázané" potraviny: grilované maso, uzeniny, slanina, klobása, máslo, několik druhů ryb, čokolády a mnoho dalšího. Kromě toho je nutné vzdát se kouření a alkoholu, a alespoň hodinu denně cvičit.

Ale také je méně bolestivý způsob, jak udržet vaše tělo zdravější beze změny obvyklého způsobu života. V posledních několika letech nejlepším prostředkem ke snížení hladiny cholesterolu v krvi, je generický Zocor a Lipitor. Tyto léky efektivně ulehčuji od vlivu špatného cholesterolu, a můžete si ušetřit srdce a vaše cévy budou zdravé.

Důvod proč si vybrat generický Lipitor?

Generický Lipitor (Atorvastatin) - mocný nástroj, který zaručeno, sníží špatný obsah cholesterolu v krvi. To znamená, že přípravek pomáhá zabránit kornatění tepen, aby se snížilo riziko srdečního infarktu a mozkové mrtvice a periferního cévního onemocnění.

Nicméně pokud se rozhodnete koupit generických Lipitor, měli byste si být vědomi některých vlastností produktu:

 • I nadále budete muset dodržovat dietu s nízkým obsahem tuku ve stravě.
 • Generický Lipitor není kompatibilní s grapefruitem a grapefruitovým džusem.
 • Tento výrobek je určen k dlouhodobému užívání.

Pokud budete postupovat podle pravidel, tak hladina cholesterolu  bude po měsíci normální. Doporučený průběh léčby s Lipitor Generic je 6 měsíců.

K čemu je dobrý generický Zocor?

Generický Zocor (Simvastatin) se osvědčil v boji proti vysoké hladiny cholesterolu. Tento lék pomohl milionům lidí, včetně Spojených států a bývalému prezidentu Billu Clintonu. Nákupem generického Zocor, dostanete kvalitní nástroj, který vás ušetří od mnoha nemocí:

 • Angina;
 • hypertenze;
 • infarkt myokardu a cévní mozkové příhody;
 • renální dysfunkce.

Generický Zocor účinkuje dostatečně rychle. Celkové léčivo snižuje hladinu cholesterolu k normálu po dobu 4-6 týdnů.

Bohužel, generický Zocor má řadu vedlejších účinků, nejvíce nepříjemné z nich jsou erektilní dysfunkce. Ale tuto nevýhodu může snadno opravit nákup jedné z mnoha léků na potenci.

Kterému léku dát přednost?

Vzhledem k tomu, účinnosti generického Lipitor a Zocor je zhruba stejná, musíte se sami rozhodnout na základě vlastností výrobků. Navzdory společnému cíli, mají zásadně odlišné kontraindikace, vedlejší účinky a pravidla pro přijetí. Proto před nákupem generického Zocor nebo Lipitor doporučujeme navštívit stránku v naše on-line lékárně.

Bez ohledu na to, jaký druh nástroje ke snížení hladiny cholesterolu si vyberete. Hlavní - je starat se o vaše zdraví a dobře načasované prevenci kardiovaskulárních chorob. Neodkládejte s nákupem generické ho Lipitor a Zocor, protože tyto léky mohou zachránit vás život.