Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek Lekarna Online v ČR se vztahují na prodej výrobků a služeb objednaných zákazníkem na Lekarna Online v ČR.com přes internet.

1. Pravidla a podmínky prodeje

Všeobecné obchodní podmínkyzákazníka platí jen pokud s nimi Lekarna Online v ČR výslovně písemně souhlasí. Smlouva mezi zákazníkem a Lekarna Online v ČR je platná jenom po souhlasu zákazníka s obchodními podmínkami. Objednávky a platby probíhají přes zabezpečené a šifrovavé připojení SSL. Jakmile objednávka bude odeslána zákaznikoví přijde potvrzení na email. Před odesláním objednávky zákazník si přečte obchodní podmínky a pokud akceptuje je, bude uzavřena smlouva mezi Lekarna Online v ČR a zákazníkem. Lekarna Online v ČR odesílá zboží do celého světa.

2. Nabídka a dostupnost zboží

Všechny nabídky jsou nezávazné. Seznam zboží uvedený na našich stránkách se dá koupit ze stránek Lekarna Online v ČR. Nicméně, pokud z nějakých důvodů objednané zboží nemůže být dodáne, budete o tom samozřejmě informováni.

3. Popis zboží

Lekarna Online v ČR si vyhrazuje právo kdykoli změnit informace (zejména údaje, obrázovky, hmotnost / rozměr atd). Zboží se může svým vzhledem trochu lišit od znázorněného obrázku z důvodu reklamních účelů.

4. Ceny a platební podmínky

Uvedené ceny nezahrnují náklady na dopravu a také jsou bez DPH (19%). Zákazník neplatí DPH, protože jde o mezinárodním obchodě přes internet. Zákazník musí zaplatit do 14 dnů od data vystavení faktury. V případě, že nedojde ke včasnému zaplacení jednotlivé faktury za zboží ve stanovené lhůtě, objednávka bude považována za nezaplacenou. Po 7 dnech kontaktujeme Vás telefonicky nebo e-mailem. Zaměstnanec zákaznického servisu upřesní, zda ještě stále chcete získat vybrané zboží. Pokud nebude možné kontaktovat zákazníka telefonicky nebo e-mailem, bude objednávka automaticky zrušena.

5. Naše informace o dodání

Dovážíme do celého světa*. Pro všechny produkty, které si s námi objednáte, je standardní přepravní poplatek 15€ (doprava ZDARMA u objednávek nad 200 €). Garantovaná doba dodání je 10-15 pracovních dnů, ale ve většině případů doručíme Vaši objednávku do 5-10 kalendářních dnů.

Naše zásoby se nacházejí jak v EU, tak i v zahraničí. V závislosti na vašem produktu a místě, naše expediční oddělení provádí řádná opatření, aby doručení bylo v rámci garantované dodací lhůty.

Vaše produkty jsou zasílány prostřednictvím mezinárodní registrované pošty prostřednictvím národních (místních) poštovních operátorů, což umožňuje doručení na vaši adresu, servisní místo nebo poštovní schránku.

Vaše zásilka bude mít pouze vaše jméno a dodací adresu: nikdy neuvádíme naše webové stránky, typ produktu nebo název na zásilce, takže vaše objednávka je 100% diskrétní a důvěrná.

Sledovací čísla jsou poskytována během 1-3 pracovních dnů po odeslání. Vaše sledovací číslo a odkaz, který vám umožní sledovat průběh vašeho doručení, vám zašleme e-mailem. Pokud však nelze zadat e-mailovou adresu, můžete se obrátit na naši zákaznickou podporu a získat nejnovější aktualizace objednávky.

Naše záruční podmínky zahrnují možnost bezplatného odeslání, pokud je vaše objednávka neúplná / nedorazí včas / dorazí ve špatném stavu nebo produkty jsou neúčinné. Pokud jste do 3 měsíců po dodání narazili na problém s objednávkou, obraťte se na naše oddělení zákaznického servisu, abyste ho co nejdříve vyřešili.

*Neposíláme do USA a Kanady.