Propecia — nejlepší lék na plešatost

Problém s vlasy člověka se ne vidí hned, na začátku jenom lehce ztenčení vlasů prostě nepřikládá význam. Maximálně začnete používat kosmetické přípravky pro péči o vlasy, bylinné šampony, balzámy. Při vypadávání vlasů se stává více zřejmé, že začnete hledat stimulanty pro růst vlasů, někteří se snaží uchýlit se k lidové léčbě, o které se dozví přes přátele nebo na internetu.

Samozřejmě, že můžete použít různé extrakty, kopřivový vývar, česnek, ocet a ostatní lidové recepty. Oni přispějí k posílení vlasové pokožky, dají vlasům lesk, ale bohužel problém s množstvím vlasů nevyřeší, a plešatosti nakonec vyhraje. Proč se někomu podaří udržet vlasy krásné i bez speciální péče o vlasy, a zároveň někoho, kdo tráví hodně času, úsilí a peněz, ale nepožívají drahé kosmetické nebo tradiční metody nepřinášejí výsledky?

Plešatost: trochu vědy

Alopecie slovo k nám přichází ze starověké řečtiny, což znamenalo plešatost. Tento termín se vztahuje k vypadávání vlasů, má patologický charakter a způsobuje úplnou ztrátu vlasů, nebo významné ztenčení. Mezi běžné typy onemocnění patří androgenní alopecie, která se vyvíjí pod vlivem dihydrotestosteronu (DHT) — aktivní forma pohlavního hormonu u mužů, a je příčinou více než 95 procent případů plešatosti u mužů.

Vlasové folikuly obsahují enzym, který reaguje testosteronem, což vede k degeneraci folikul, který produkuje krátké, bezbarvé vlasy. Taková vegetace je schopna pokrýt určité oblasti hlavy, je zde patrný Pleš, a po deseti či dvanácti letech ani maličké vlasy nezůstanou.

Vlasové folikuly žen také obsahují enzym pět alfa-reduktázu, ale mužský pohlavní hormon v ženském těle je přítomen v mnohem menším množství, a DHT se méně vytváří.

Androgenní alopecie v něžném pohlaví není tak výrazný klinický obraz, který ovlivňuje především centrální oblasti hlavy, takzvaný "rozdělili". Na bočních stranách hlavy ztenčené ženské vlasy nejsou tak rozsáhlá, jak plešatost u mužů.

Důvodem je, že ne všechny vlasové folikuly jsou stejně citlivé na mužské pohlavní hormony, toto číslo je přísně individuální pro každého člověka. Jak víte, lidský vlas je neustále aktualizován. Každý den Vám vypadává asi padesát nebo dokonce sto padesát vlasů, tělo kompenzuje ztrátu, a tato náhrada je neviditelná a bezbolestná pro tělo.

Vizuálně nadměrné vypadávání vlasů je patrné teprve po ztrátě 15% vlasů. A to je příležitost přijmout naléhavé opatření na záchranu účesy. Aby se zabránilo takovému závažnému vypadávání vlasů, měli byste dávat pozor na intenzitu vypadávání vlasů.

Nadměrné vypadávání vlasů při česání, řídnutí vlasů  - jsou první příznaky alopecie. Neměli byste spoléhat na společný názoru, že pro ženy není důležité, jak muži vypadají. Tento výrok byl vynalezen dříve, když neexistovali žádné účinné způsoby, jak bojovat proti vypadávání vlasů, a neměli jinou možnost než akceptovat situaci.

Věda nestojí na místě. Naše medicína tvrdí, že s takovým kosmetickým problémem jako plešatost je třeba bojovat. Je zřejmé, že i když plešatost nezpůsobuje fyzické nepříjemnosti tak silně mění váš  vzhled.

Ale pokud máte pocit psychické nepohodlnosti, nemůžete se smířit s danou situací a chtěli byste bojovat za své bujné vlasy, tak moderní medicína může nabídnout vynikající lék, který pomůže vyřešit problém plešatosti. To je Propecia.

Propecia (aktivní složka — Finasterid) - moderní lék, který již dávno se objevil na trhu, a již obdržel mnoho pozitivních recenzí.

Přijetí finasteridu farmakoterapie je nejdostupnější formou, jak bojovat se ztrátou vlasů, spolu s takovými přístupy, jako je laserová terapie a transplantace vlasů. Propecia byl schválen Evropskou lékovou agenturou (European Medicines Agency), a byl doporučen Úřadem pro kontrolu kvality potravin a léčiv ve Spojených státech (US Food and Drug Administration), což potvrzuje klinickou účinnost a bezpečnost tohoto léku.

Dříve, kromě Propecii (finasterid), schválení těchto organizací dostal jenom jeden lék alopecií - Minoxidil byl původně určen pro léčbu vysokého krevního tlaku, jako vedlejší účinek bylo zvýšení růstu vlasů.

Nicméně, nízká účinnost (až o 13% znatelný návrat vlasů), a potřeba pro celoživotní užívání léku také stimulovaly zvýšený růst vlasů na obličeji. Propecia - jedinečný ve svých možnostech. Je to první tableta na světě, která účinně eliminuje problém plešatosti.

Účinnost a trvání účinku při léčbě androgenní alopecie Propecia je mnohem vyšší než minoxidilem, takže nyní tyto tablety se nazývají "číslo dvě" mezi lék pro muže, který mají druhé místo za vedoucí Viagrou. Po úspěšných klinických studiích Propecia se stále těší rostoucí oblibě. Nyní si můžete objednat Propecia online na naší lékárně s dodáním v celé České republice.