Dodací podmínky

Dodáváme zboží do většiny zemí. Jakmile lékárna dostane Vaši objednávku, hned bude vyřízena a zaslána EMS (Express Mail Service), UPS, Deutsche Post a dalšími poštovými službami nebo leteckou poštou, ale s dodatečným poplatkem (poštovné a balené).

Běžná dodací lhůta je 4 - 13 pracovních dnů, dle zvoleného způsobu doručení. Oznámíme Vám, pokud budete mít nějaký problém s objednávkou. Dostanete potvrzovací e-mail, když lékárna zašle přípravky, které jste objednali. Pokud z nějakého důvodu zásilka nebude doručena do 13 pracovních dnů, kontaktujte nás a my vyřešíme ten problém.

Upozornění: My nemůžeme odpovídat za celní odbavení. Zákazník musí uhradit všechny náklady a daně pokud to je nutné pro jeho zemi.

Hlavně podmínky

Před použitím této webové stránky pečlivě přečtěte následujíce podmínky. Používáním těchto webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s tímto Podmínkami. Vyhrazujeme si právo na změnu tyhto Smluvních podmínek zcela nebo zčásti, kdykoli bez předchozího upozornění. 
V souladu s tím, měli byste vždy zkontrolovat tuto stránku před použitím této webové stránky a nebo služby, aby se zajistilo, že jste pochopili podmínky, za kterých budou mít povolený přístup.

Použití našich webových stránek

Při použití této webové stránky, je zakázáno upravovat distribuci a přenos, reprodukci, publikování, licencování, přenášet nebo prodávat jakékoli informace, produkty nebo služby získané nebo zobrazené na těchto webových stránkách. Může se však zobrazit, stahovat nebo tisknout papírové kopie z jakéhokoliv materiálu obsažené na těchto webových stránkách pro své osobní, nekomerční použití, pokud nechcete upravovat obsah nebo odstranit autorská práva, ochranné známky, nebo jiná vlastnická oznámení. Jakékoliv jiné použití informací obsažených na těchto webových stránkách je zakázáno bez našeho výslovného písemného souhlasu.

Použití informací

Informace poskytované na těchto webových stránkách není su určeny k použití pro diagnostiku jakékohokoliv zdravotního stavu nebo nemoci. Vždy se poraďte se svým lékařem.Vždy si pečlivě přečtěte poskytnuté informace ke svým lékem. Vyhrazujeme jsi právo opravit případné nepřesnosti či typografické chyby v informacích zveřejněné na těchto webových stránkách a neneseme žádnou odpovědnost za takové chyby. Informace mohou být změněny nebo aktualizovány bez předchozího upozornění a cen a dostupnosti zboží a služeb se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Duševní vlastnictví


Máme vlastní autorská práva na veškerý materiál, který se objeví na webu. Máte právo ukládat, stahovat a používat materiál na místě pro svou osobní potřebu. Souhlasíte, že nebudete publikovat, distribuovat materiál na těchto webových stránkách.

Dostupnost našich webových stránek

Materiál na webových stránkách je určen pouze pro jednotlivce informuje o svých produktech a službách. Pokud nemáte v úmyslu tyhle webové stránky používat pro tyto účely. Jsme obecně dostupní uživatelům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.