Recenze na Xenical Generická - Orlistat recenze

« Xenical cena

Komentáře

 • Veronika 05.01.2019

  Brala jsem Xenical120mg pod dohledem obezitologa, z 94kg za cca 6 měsíců na 74kg. Samozřejmostí je úprava jidelnicku a přidat pohyb (stačí obyčejná chůze), bez toho vám ani Xenical nepomůže. Ale jisto jistě vás prožene po tučným jídle. Pro začátek hubnutí je to vhodný pomocník, doporučuji.

 • endlova 03.01.2019

  jak mužete prodavat za tak draho leky na hubnuti a kde mam zaruku žadnou jste fajslové vymahate z lidi jenom penize

 • halyna 18.06.2018

  mám vlastního dietologa, který mi pomáhá poradit si s přírůstkem hmotnosti. Ale tajně jsem od ného koupil Xenical Generic a on po dvou měsících zaznamenal pozitivní dynamiku, která vykazovala pokles tuku v mém těle o 30 %! Nyní on pečlivě zkoumal přípravek, dovolil mi to užívat. Díky za rychlé doručení.

 • Jaroslava 14.02.2017

  Před přijetím Xenicalu měl jsem konzultaci s lékařem, který mi řekl všechny aspekty a nuance. Piju Xenical, jím správně, a chodím do posilovny. Za čtyři měsíce jsem ztratila 9,5 kilogramů, vypadám skvěle. S hrůzou a otřesem se dívám staré fotografie

 • Nadja 10.01.2017

  Můj výsledek 6 kilo za 30 dnů. Xenicala jsem brala 1 kapsle 3x denně s každým příjmem potravy. První týden měl jsem malý problém s mastnou stolici zřejmě způsobenou nesprávným jídlem. Hlavní věc, je odstranit všechny potraviny, které obsahují velké množství tuku, a pak byste neměli mít žádné nežádoucí účinky.

 • Tamara 22.11.2016

  Je také důležité, že se váš metabolismus upravil a nyní běží mnohem rychleji! Tyto kapsle jsou úžasné! Během měsíce jsem ztratil tolik jako na dietu s obsahem proteinů - bez oběti, bez námahy a bez vedlejších účinků. To díky doplnkovi znovu získalam sebedůvěru a energii, kterou jsem nedávno ztratila. 

LEAVE REVIEW

Ohodnoťte nás