Jaký je nejúčinnější způsob, jak zhubnout?

Zajímavá věc: pokud zvolíte dvě metody, můžete je používat v jakékoliv kombinaci. Dobré tablety na hubnutí přinesou skvělé výsledky po spojení s tréninkem, ale i s dobrou dietou. Ale nejpřírodnější způsob je dieta spojená s tréninkem. Když budeme ležet na gauči a vůbec necvičit, dokonce nejlepší tablety nám nepomohou. Pokud jde o dietu, již dlouho víme, že nejlepším spalovačem tuku je protein. Pokud sníme mnoho masa, cítíme více než obvykle nějaké vnitřní teplo. Znamená to, že začal proces spalování tuku a naše tělo nás tímto způsobem o tom informuje.

Xenical Orlistat

60 mg 10 Tablety Podrobněji

 Ale měli bychom dávat pozor na to, co jíme, nemůžeme přehánět s masem. Bílkovinová dieta nutí naše játra a ledviny k zvýšení efektivity, a tím je může poškodit. Doporučuje se zapojit do diety zeleninu, těstoviny, nebo rýži. Zelenina by měla být základem diety a maso by mělo být libové. Účinnými "tabletami na hubnutí" jsou: kuřecí maso, libové hovězí maso, nebo ryby, ale měli bychom být opatrní, protože většina ryb je tučná.

BÍLKOVINOVÁ DIETA

 Bílkovinová dieta
 Ukázkový jídelníček založen na principech bílkovinové diety

1.

Snídaně

- Bílý sýr
- Klobása (samotná!)
- Kávovina

Oběd

- Bílý jogurt 0%
- Grillované kuřecí maso

Večeře

- Otruby, ovesné vločky
- Omeleta (2 vejce, 2 lžíce sýra, plus sůl, curry) 
Pít kolem 2 litrů vody denně.

 2.

Snídaně

- Homogenizovaný sýr
- Několik plátků uzeniny (libové)

Oběd 

- Bílý jogurt 0%
- Dušené kuřecí maso se zeleninou, sojovou omáčkou a bylinkami

 Večeře

- Salát z rajčat a okurek
- Několik plátků sýra
 Pít kolem 2 litrů vody denně.
S ohledem na účinnost bílkovinové diety, tablety na hubnutí nemají šanci.  Ano, můžete je přidat do svého jídelníčku, ale nemá to velký smysl. Bílkovinová dieta výše uvedená je jednou z nejlepších na světě. Rychléhubnutí s bílkovinovou dietou je snadno vysvětlitelné: Organismus proteiny tráví pomalu, potřebuje mnoho energie, která je v tuku. Vodu je třeba pít nejenom proto, že podporuje práci střev, ale také proto, že zmírňuje ledviny. První účinky této diety uvidíte už po několika týdnech

TABLETY NA HUBNUTÍ A TRÉNINK

 Tablety na hubnutí a trénink - ideální kombinace. My si troufáme říci, že je možné jíst skoro všechno a hubnout.
Tablety na hubnutíNejlepší tablety na hubnutí nenahradí trénink a naopak - trénink nenahradí rychlého spalovače tuku, jako je běžně námi používán fat burner. Trénink má však tu výhodu nad tabletami na hubnutí, že při vhodné výživě může udělat zázrak - jestli takový zázrak je vůbec možný. Tablety na hubnutí bez lékařského předpisu jsou dobrým způsobem hubnutí, ale proč? Právě proto, že nevyžaduje lékařský předpis. Znamená to, že jsou přírodní nebo bylinkové. Nemá smysl brát nějaké chemické produkty a ničit si játra nebo ledviny. Jíme je už s bílkovinami, které napomáhají spalovat tuk -s tím bychom neměli přehánět. Trénink bychom vždycky měli začínat nebo končit strečinkem. Je to opravdu důležité, protože pomáhá regenraci svalů.

PROČ SE VYPLATÍ DĚLAT STREČINK?

Tablety na hubnutí, jak jsme dříve zmínili, nenahradí trénink, který je základem úspěšného spalování tuku. Pravdou je, že strečink má pozitivní vliv na okysličování a regeneraci svalů. V místě prasknutí příčně pruhovaných svalů jsou tvořeny praskliny, ve kterých rostou nová vlákna. Pokud bychom použili pouze silový trénink, což mnoho lidí dělá, sval, který roste by potýkal velký odpor.
hubnutí 
Pokud dostatečně roztáhneme svaly, natolik, že budeme cítit úlevu, svaly porostou ještě rychleji. Budou pružnější a zvýší svůj objem. Hubnutí bude vedlejším účinek tohoto procesu.

Autor článku: Eulah Cwikla