Vaše řasy s generickým Latisse Bimatoprost budou Neodolatelný

Proměňte svůj pohled k silné zbrani svádění

Dámské oči nejsou marně zpívaný stovkami básníků. Jedině oni můžou zlomit srdce mužů, a můžou ze silnějšího pohlaví udělat poslušnými otroky vaši krásy. Nicméně, mnoho lidí podceňuje roli řas v expresivitě a atraktivitě ženského pohledu. Dlouhé svěže řasy dávají očím tajemství a magnetismus, před kterou není schopen odolat žádný muž.

Po dlouhou dobu, kromě řasenky, neexistoval žádný způsob, jak  zvětšit jejich objem. Nicméně, kosmetika dávala jen dočasný umělý efekt, který dříve či později mizel. Vše se změnilo s vynálezem generického Latisse. Tento lék pomáhá urychlit růst řasu, zvyšuje jejich tloušťku a hustotu. Díky generickému Latisse za pár měsíců stanete vlastníkem dlouhých sexy řas.

koupit lumigan
4.6 / 5 Komentáře

Latisse Bimatoprost

 • Ověřeno
 • Vysoce kvalitní léky
 • 3 ml
Množství Za Pilulku Cena  
1 Láhev €38.00 €38.00
3 Láhev €36.33 €109.00
5 Láhev €33.80 €169.00

Jak tento lék byl vynalezen?

Stejně jako mnoho jiných velkých objevů, generický Latisse se objevil náhodně. Lék byl původně plánován jako lék na glaukom. O nějaký čas později, pacienti začali podávat zprávy o zajímavý vedlejší efekt: jako výsledek léku řasy rostou mnohem rychleji a získávají mimořádný objem a hustotu. Po tom, výroba léku byla přerušena a objevil se jedinečný kosmetický – generický Latisse.

Jak funguje nástroj?

Hlavní složkou generického Latisse je Bimatoprost. Tato mastná kyselina je nedílnou součástí všech lidských buněk.

Bimatoprost proniká do vlasových folikulů a stimuluje krevní oběh. To vytváří příznivé podmínky pro růst řasu.

Jak správně používat generický Latisse?

Lék se nanáší v tenké vrstvě na linii řas 1-2 krát denně. Lék se nedoporučuje používat za méně než hodinu před spaním. Dávejte pozor, aby generický Latisse nezasáhnul vám do očí, sliznice nosu nebo úst. Před použitím se poraďte se svým lékařem!

Jak efektivní je lék?

Po 4 měsících pravidelného užívání léku vaše řasy nepoznáte, protože budou:

 • 25% delší;
 • 106% silnější;
 • 18% tmavší.

Měli byste pamatovat, že tento účinek je zachováván pouze při pravidelném používání generického Latisse. Pokud se rozhodnete přestat používat lék, řasy se postupně vrátí do původního stavu. Nicméně, nic nebrání používat nástroj pravidelně. Klinické studie neprokázaly žádné kontraindikace s dlouhodobým užíváním léku, takže si můžete kupovat generický Latisse a vaše řasy budou krásné a svěží po celá léta.

Mohu používat lék na podporu růstu vlasů v jiných oblastech?

Navzdory tomu, že generický Latisse je určen pouze jako prostředek pro růst řasu, účinek léku je distribuován na obočí a dokonce i barvu vlasů.

Po nanesení generického Latisse obočí rostou mnohem rychleji, a jejich hustota se zvyšuje. Přesto, výrobce nedoporučuje používat lék ke stimulaci růstu vlasů jinde, s výjimkou řas.

Má lék vedlejší účinky?

Generický Latisse má dva hlavní vedlejší účinky:

 1. Změny nitroočního tlaku, který je vyjádřen v proteinovém zarudnutí a otok pod očima. Daného účinku lze snadno vyhnout se, pokud lék je aplikován přesně v linii řas a vyhýbat se kontaktu s očima.
 2. Objevení tmavých pruhů podél řas. To nenese žádné nepohodlí a vypadá to jako make-up, také většina žen na tento účinek nevěnují pozornost.

Mohu si koupit generický Latisse on-line? Je bezpečné kupovat lék online?

Díky jeho jedinečnosti generický Latisse ne vždy lze koupit v on-line lékárnách. Na našich webových stránkách, s nákupem prostředků pro růst řas nebudete mít žádný problém. Také zajištujeme rychlé dodání a kvalitní výrobky.

Pokud se rozhodnete koupit generických Latisse přes jinou internetovou lékárnu, musíte být opatrný. Nezapomeňte zkontrolovat spolehlivost dodavatele, před objednáním generického Latisse .

Všechny 4 Komentáře

Komentáře

 • llessy200 04.02.2017

  Bral jsem lék 2 měsíce a pak všichni moji kamarádi začali všímat, že moje řasy jsou tlustší a hustší. Používala jsem Latiss, ale obvyklou řasenku jsem neodmítla. Podle mě, dosáhnout požadovaného výsledku je to možné pouze v kombinaci.

 • Věra 23.01.2017

  Koupila jsem si ho na vlastní riziko ani jsem nedoufala, že bude nějaký výsledek, myslela jsem, že tam je více reklamy než skutečného efektu. Je třeba nyní uvést, že řasy skutečně rostou. Postačí jen několik málo pohybu inkoustu a získáte řasy, o kterých jste vždy obecně snili. Tak to opravdu funguje, dámy zkuste to, nebojte se.

 • Lena 08.11.2016

  Děkuji !!!! Neměl jsem žádné vědomostí o takovém přípravku. Teď mám nejkrásnější řasy v České republice