Nedovolte, aby bakterie dostali vás. Antibiotika: Doxycycline, Amoxil, Zithromax

Online lékárna představuje jen ty nejlepší léky v boji proti infekcím

Cesta na veřejné dopravě, šálek kávy na oběd, nakupování v supermarketu - to je každodenní aktivita milionů Evropanů. Na první pohled je to naprosto bezpečné, ale je to běžná chyba. Každý okamžik života, jsme konfrontováni s bakteriemi, z nichž většina by mohla vážně poškodit naše zdraví.

Pokud cítíte první příznaky nemoci, musíme jednat bez prodlení. Nejlepším způsobem, jak bojovat s mikroby je společně s antibiotikem prolomit přirozené obranyschopnosti těla. Příznaky budou zmírněné, rychle se obnovíte a v krátké době se přivede v pořádku.

Proč mučit tělo a nechat ho bojovat proti infekcím a bakteriím? Antibiotika - jsou nejlepším spojencem v boji o zdraví! Jako důkaz je doporučení a hodnocení lékařů zdravých pacientů

Jak bojovat s infekcemi?

V LekarnaOnline najdete nejvíce účinných antibiotiku, které pomáhají s různými druhy infekčních nemocí:

Název antibiotika Onemocnění, při kterých pomáh Délka léčby Vlastnosti

Název antibiotika

Onemocnění, při kterých pomáh

Délka léčby

Vlastnosti

Kotrimoxazol, Biseptol (Trimethoprim a Sulfamethoxazole) Infekce gastrointestinálního traktu, urogenitálního systému, dýchacích cest, horních cest dýchacích, kožní Od 5 dnů do 2 týdnů. Jeden z nejrychlejších a nejbezpečnějších antibiotiku
Cipro (Ciprofloxacin)

Infekce močového traktu, respirační trakt, kůže, kosti, gastrointestinálního traktu, infekční průjem, peritonitida

Do 15 dní. Pomáhá při očních infekcí
Flagyl (Metronidazole) Nespecifická vaginitida, a Trichomonas a prevence infekčních onemocnění po operacích Do 10 dní Navrženo pro ženy
Zithromax (Azithromycin) Faryngitida, zánět hrtanu, angína, zánět středního ucha, zánět uretrálních a rakoviny děložního hrdla u žen, dermatitida, impetigo a další Od 5 až 7 dnů Zůstává v těle po dobu několika dnů, dochází k předcházení úpadku. Působí pomaleji než jiná antibiotika
Doxycyklin (Tetracyklin druhé generace)

Infekce dýchacích cest, horních cest dýchacích, zažívacího traktu, močového traktu.

Lék také léčí akutní a chronické prostatitidy, akné, pohlavní nemoci, úplavice, cholera, a další
V závislosti na typu a závažnosti onemocnění Neléčí plísňové infekce a viry
Amoxil (Amoxicilin) Infekční onemocnění zažívacího traktu, ledvin, močových cest, kožní měkké tkáně, kosti a klouby V závislosti na typu a závažnosti onemocnění V malých dávkách, povoleno pro kojence. Účinně bojuje proti bakteriím, které jsou odolné vůči penicilinu
Ampicillin Nemoci dýchacího ústrojí, zánět urogenitálního systému, gastrointestinální trakt, chlamydie, kapavka, infikované popáleniny, meningitida Obvykle 5-10 dnů, ale v těžkých případech - 2-3 týdny Pomáhá v 96 % případů

Které z následujících antibiotika zvolit?

Existuje několik důvodů, proč všechny z těchto léků musí být přítomny ve vaše domácí lékárničce:

  • Každý z antibiotika má široké spektrum účinku, ale zvlášť účinný je proti určité skupině onemocnění.
  • Při infekční chorobě je důležitá každá hodina. O tom, jak bude účinná terapie v první den léčby závisí na délce a škodě, kterou nemoc způsobí k tělu.
  • I když se rozhodnete koupit všechny léky, váš rozpočet nebude trpět hodně, jelikož oni mají přijatelnou cenu.

Nezmeškejte chvilku a kupte nejlepší antibiotika v naše on-line lékárně.

Antibiotika a alkohol: lze je kombinovat?

Během léčby antibiotiky by člověk neměl pít silný alkohol.Antibakteriální léky zabraňují rozštěpení ethylalkoholu, což způsobuje akumulaci škodlivých látek v těle.To vede k těžké otravě, která je doprovázena nevolností, dezorientací, zvracením, zimnicí, křečemi a dalšími nepříjemnými příznaky.

Někteří lékaři se domnívají, že antibiotika a alkohol v mírných dávkách jsou přijatelnou kombinací.Nicméně je lepší být v bezpečí a odmítnout pít alkohol až do úplného vyléčení bakteriální infekce.

Jak účinné jsou přírodní antibiotika?

Látky, které blokují aktivitu bakterií, se vyskytují v mnoha rostlinách.Antimikrobiální účinek má rakytník, malina, brusinky, černý rybíz, tymián a heřmánek.

Přírodní antibiotika zvyšují celkovou rezistenci těla na bakterie, ale nejsou vhodné pro léčení onemocnění.Neobsahují dostatek užitečných látek, aby potlačily ohniska infekce.V případě vážných poruch je nutné použít semisyntetické nebo syntetické přípravky, které rychle eliminují nahromadění škodlivých mikroorganismů a podporují rychlé zotavení.

Antibiotika a slunce

Antibiotika mohou zvýšit pravděpodobnost spáleniny.Přípravky ze skupiny tetracyklinů, fluorochinolonů a chinolonů se hromadí v kožních buňkách a pod vlivem ultrafialového záření uvolňují volné radikály.Osoba se stává citlivějším vůči slunečním paprskům a dokonce i krátký pobyt na ulici vede k vzplanutí puchýřů.

Antibiotika a slunce jsou z jiného důvodu neslučitelné.Expozice ultrafialového záření na pokožku během léčby bakteriální infekce může vést k vzhledu pigmentových skvrn.I když je potřeba užívat antibiotika, je nutné aplikovat ochranu proti slunečnímu záření na každém výjezdu na ulici a dát přednost hustému oděvu.